Го покажа вистинското лице: Адел без шминка е потполно непрепознатлива!

Во периодот на изолација, многу ѕвезди одлучија да споделат фотографии во потполно лежерно и природно издание, па на тој тренд не му одолеа ниту Адел. Таа објави фтографија без шминка и отккри како изгледа надвор од црвениот тепих.

Доколку би ја сретнале, веројатно не би ја познале. Разликата е драстична.

Нејзините фанови и упатија бројни коментари, а ова се некои од нив: „И без шминка си преубава“, „Ова е доказ дека и ѕвездите се како нас, имаат маани и не се совршени“, „Кога ќе се извади шминката магијата исчезнува“.
Коментари

[fbcomments]