Категории

Гол грб – Неодолив женствен тренд од кој не можеме да се откажеме

Најсензуалниот моден тренд кој го обожаваме.

Доколку сакате да покажете малку кожа а тоа да биде на суптилен и префинет начин – не постои подобар избор од фустан или кошула со отворен грб.
Низ времето во модниот свет поминале доста трендови, а голиот грб и понатаму се смета за безвременски тренд кој дамите го обожаваат. Без оглед на тоа дали се работи за гламурозни настани или секојдневни пригоди.