Категории

Градите во преден план, но сите погледи се вперени во нешто друго! Емили ги остави фановите без здив

Една од најзгодните и најубавите манекенки во светот, Емили Ратајковски, ни овој пат не ги разочара своите обожаватели на социјалните мрежи каде што редовно објавува најразлични провокативни слики.

Summer 18 ✨ 📷 @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


Секси бринетата со полувлажна коса позира во мало бикини кое одвај ги прикрива нејзините бујни гради и интимниот дел, истакнувајќи го своето совршено тело.

Fresh out

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


После овие фотографии воопшто не е зачудувачки фактот зошто нејзините слики се дочекани секогаш со воодушевување.