Категории

Грациозната Моника Белучи блесна во црвен фустан во Париз

Црвените парчиња облека претставуваат најдобар избор кога сакате да привлечете внимание.

Една од најубавите жени во светот, италијанката Моника Белучи, блесна во црвено издание на церемонија за доделувањето на наградите Лимиер во Париз.

Долгиот црвен фустан е дело на „Александар Воте“, чантичката која ја носеше е од „Кристијан Лобутин“, додека накитот е од брендот „Картие“. Моника навистина изгледаше прекрасно. Погледнете ги фотографиите и уверете се.