Категории

Хајди Клум ужива во цветно бикини на јахта во Сент Тропе

Луксузниот, екстравагантен одмор во медитеранската Франција за 44 годишната Хајди и нејзиниот многу помлад дечко Вито Шнабел, изгледа вака.

Во денот поминат на јахта, Хајди ја гледаме како изгледа беспрекорно во секси цветно бикини, уживајќи и делејќи убави моменти со нејзиниот партнер, кој е инаку 30 годишен nезависен уметнички куратор и дилер на современа уметност, базиран во Њу Јорк.