Категории

Хит моден детал за есен и зима: На секоја комбинација и дава луксузен и гламурозен изглед!

Можете лесно да ги вклопите во вашиот стил, бидејќи тие доаѓаат во огромен број бои и дезени

Годинава, впечатливите стегачи за коса се главен хит на сезоната, а тие доаѓаат во толку убави бои и стилови што имаат моќ скоро секоја комбинација да ја подигнат на повисоко ниво.

 

Стегачот за коса е одличен начин на неутралната дневна комбинација да и дадете луксузен завршен детал. Меѓу најпродаваните се они украсени со монистра, школки и блескави камчиња, но едноставните и неутрални модели се најпопуларни.

 

Најдовме убави модели на стегачи за коса на Инстаграм, а сега ви покажуваме неколку интересни начини за нивно носење оваа есен и зима!