Хулахопките се главна ѕвезда во есенските комбинации – еве кои модели се во тренд

Геометриски, со точки, мрежасти, со животински принт.. Секоја љубителка на модата ќе го пронајде својот фаворит.

Оваа сезона хулахопките се вистински моден хит во комбинациите, тие ни доаѓаат во многу различни варијатни, со интересни и необични дезени кои абсолутно ќе ги обожавате.
Точкестите хулахопки се популарни веќе неколку сезони, тие се отмени и нежни, истовремено изгледаат романтично и даваат впечатлива нота на секоја комбинација.
Оваа есен помеѓу најпопуларните се и оние со геометриски дезени, со вертикални линии и и ситна мрежа.
Коментари

[fbcomments]