И супермајка и суперсекси: На неа буквално сè и оди од рака!(фото)

Џенифер Лопез имаше специјални придружници на премиерата на филмот „Home“. На виолетовиот тепих во Вествуд, Калифорнија, популарната актерка и пејачка зачекори заедно со своите мали близначиња.

7-годишните Макс и Еми срамежливо позираа покрај мајка си. Еми се смешкаше пред многубројните фоторепортери, но Макс не беше одушевен од гужвата, блицовите и довикувањата.

Џенифер Лопез со Макс и Еми

Џенифер Лопез со Макс и Еми

Џенифер Лопез со Макс и Еми

Џенифер Лопез со Макс и Еми

Џенифер Лопез со Макс и Еми

Џенифер Лопез со Макс и Еми

Џенифер Лопез со Макс и Еми

Џенифер Лопез со Макс и Еми

Џенифер Лопез со Макс и Еми

 

За свеченоста Лопез избра нежна сина креација од најновата колекција на својот омилен дизајнер Зухаир Мурад и блескави обувки од Кристијан Лобутин.

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез

Џенифер Лопез

 

Џенифер го позајми својот глас за новиот анимиран филм на Dreamworks со Ријана и Џим Парсонс во главните улоги.
Коментари

коментари