Категории

И тие имаат лоши денови: Познатите личности без шминка и скапа гардероба! (ФОТО)

Колку и да ни се чини дека тие се недопирливи, поинакви, посебни, вистината е дека тие се речиси исти како нас во обичните денови кога не носат шминка или скапоцени фустани на себе.

Во опуштените изданија додека одат по појадок или се враќаат од луд провод овие познати актерки, манекенки, пејачки не се плашат од своите лоши и опуштени изданија и дозволуваат фотографите да ги фатат и во најобично издание. И им благодариме за тоа, бидејќи дојде време да ги разбиеме митовите околу совршениот изглед!