Категории

Инспирација: Кујни обоени во храбри и несекојдневни бои

Сите ги сакаме класичните бои на дрвото кои одлично прилегаат на мебелот во домот, но одбирањето храбра боја во кујната е начин да го покажете вашиот стил.

 

Ова се интересни предлози од маслинести, пурпурни, жолти, црвени…секакви бои, кои одлично се испланирани и декорирани, воедно се и одлична инспирација за да направите барем мала промена и освежување во вашиот дом.

  

Прегледи:
298
Објавено на:
25.04.2017