Категории

#ИнстаСреќа: 10 најатрактивни мажи за 2018 година (ФОТО)

Според мислењето на корисниците на социјалните мрежи, направена е листа од десет најатрактивни мажи за изминатата 2018. година. Земете воздух и подгответе се за галеријата од преубави мажи во продолжение.

Ким Техвунг

Првото место го заземал кинескиот актер, пејач и продуцент.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BTS TAEHYUNG – V 🐯 (@btstae) on


Чагатај Улусој, турски актер и модел

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy) on

Хенри Кавил, актер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Џејми Дорнан, актер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jamie Dornan (@_jamie_dornan_) on


Мајкл Б. Џордан, актер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michael B. Jordan (@michaelbjordan) on

Вилијам Леви, актер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by William Levy (@willevy) on

Макси Иглесиас, актер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maxi Iglesias (@maxi_iglesias) on

Марлон Тексеира, модел

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marlon Teixeira (@marlontx) on

Тони Махфуд, модел

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TONI MAHFUD† (@tonimahfud) on

Зејн Малик, пејач

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on