#ИнстаСреќа Пролетна инсипрација: Како светските ѕвезди носат џинс?

Фармерки, кратки или долги здолништа, фустани, јакни или комбинезони- ниедно од овие парчиња направено од материјалот без кој не може да се замисли уличната мода- џинсот, никогаш не излегува од мода.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HANNAH KING (@hannahbyathread) on


Трендовите доаѓаат и заминуваат, но тексасот останува вечен. А, кои модели се најпопуларни оваа пролет, ни откриваат големите светски ѕвезди и модни икони..

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall 💜 (@kenny.goddess) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M Y Q U E E N G I G I👸 (@myqueengigi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie Jenner’s Outfits 🖤 (@kyliescloset2) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FASHION COQUETTES | FC (@fashioncoquettes) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by jlo (@elena_jlover) on
Коментари

[fbcomments]