Категории

Ирина Шајк позираше целосно гола за италијанскиот “GQ”

Ирина Шајк покажа со што сѐ располага кога се соблече за серијата на прекрасни црно-бели фотографии, кои ги направи за италијанското издание на магазинот “GQ”.

Овие фотографии се појавија само неколку дена откако беше објавено дека таа ќе ја обои косата русокоса, за да се најде на насловната страна на руското издание на “Vogue”.

Изгледа дека 30 годишната манекенка постојано има работа, а кога ќе ги погледнете фотографиите ќе ви стане јасно и зошто.

Насловната страна на италијанското издание ја прикажува Ирина која е фотографирана топлес, а на внатрешните страни ќе бидат прикажани уште поразголени фотографии.

q2

q3

q4

q5

q6

q7

q8

q9

q10

q11

Прегледи:
115
Објавено на:
19.08.2016