Категории

Ирина Шајк со секси селфи со магаре

Работејќи како супермодел, таа е навикната да прави фотосесии на најневообичаените места и во најинтересни ситуации. 

Сепак, Ирина Шајк го имаше својот најчуден партнер за фотосесија на новите фотографии кои ја прикажуваат убавицата како позира со фотогенично магаре.

Таа фотографиите ги објави на својот профил на Фејсбук во вторникот, каде има преку 7,1 милиони фанови.

30 годишната руска убавица изгледа апсолутно сензационално на фотографиите во кои ги покажува своите славни облини во скромно бикини.

i2

Прегледи:
58
Објавено на:
16.03.2016