Иста како мајка си: Ги споредиле Бијонсе и ќерка и и резултатите се неверојатни!

Таа е една од најпознатите потомци на познатите личности во светот. Во случај некој да се сомнева, Блу Ајви Картер е вистинска копија на својата мајка Бијонсе.

Светски познатата пејачка поставила на својот Инстаграм профил слика каде што се споредила себеси со својата ќерка на иста возраст (7 години) и напишала во насловот: „Некој направил споредба на 7-годишна возраст од мене и мојата ќерка. Моето бебе расте.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on


Покрај ќерката, Бијонсе од бракот со раперот Џеј Зи ги има и близнаците Сир и Руми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on
Коментари

коментари