Категории

Изгледот на познатите на доделувањето на Governors Awards 2019

Познатите ѕвезди од филмот и музиката сервираа вистински раскош и гламур

Полека но сигурно, сезоната на награди ни пристигнува, а синоќа Лос Анџелес угости бројни познати ѕвезди на свеченоста по повод доделувањето на  Governors Awards наградите. Најголемото внимание овој пат му припадна на актерката Дакота Џонсон која воодушеви во раскошна бела креација, Џенифер Лопез која предизвика лавина од коментари за нејзиниот моден избор за кој некои аплаудираа а некои ја искритикуваа. Еве како изгледаа сите присутни.

Прегледи:
306
Објавено на:
01.11.2019