Категории

Излезе новиот тизер трејлер за 5тата сезона Преспав

Наскоро на МРТ1 ќе започне да се емитува петтата сезона од забавното шоу кое е во продукција на ОХО.

Сплетки, интриги, љубовни заврзлами… Уживајте во најновиот тизер трејлер за новата 5та сезона од легендарната македонска серија Преспав. Нова сезона на „Преспав“ наскоро на МРТ1.

Прегледи:
122
Категории:
Uncategorized
Објавено на:
02.12.2020