Категории

Излезе трајлерот за „50 нијанси потемно“: Посекси и поопасно продолжение!

По екранизацијата на првиот дел од трилогијата „50 нијанси на сиво“, денес беше обавен и трајлерот за продолжението од познатата трилогија. 

Ова продолжение се најавува како посекси и поопасно, за разлика од првиот дел кој беше оценет како здодевен и имаше лош рејтинг, оваа екранизација од најавата изгледа повозбудлива.

Премиерата е закажана за 10ти февруари 2017 година, а дотогаш доколку не сте ја прочитале книгата сега е време, бидејќи книгата е секогаш подобра од филмот.