Категории

Јадењето суши може да биде уметност: Погледнете ги неверојатните оброци кои ги декорира овој уметник!

Доколку барате уметничко дело сервирано во чинија, а притоа сте љубители на суши, следниве фотографии ќе ве воодушеват и ќе ви отворат апетит!

 

Прегледи:
542
Објавено на:
25.03.2019