Јана Бурческа заблеска на втората проба – Погледнете го целиот настап (ВИДЕО)

Јана Бурческа денеска ја имала и втората проба на Евровизија.

Сега го гледаме нејзиниот целосен настап, заедно со нејзинот стајлинг и креацијата на Антонија Ристеска. Нема што повеќе да се зборува, погледнете!
Коментари

[fbcomments]