Џенифер Лопез со одличен видео запис за новиот сингл „Medicine“! (ВИДЕО)

Само неколку денови откако го објави новиот сингл „Medicine“, Jennifer Lopez го објави и спотот за истата песна. Песната е направена во соработка со Френч Монтана, а во продолжение можете да погледнете како изгледа.
Коментари

[fbcomments]