Категории

Кајли Џенер дизајнира колекција очила за сонце

Најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер полека но сигурно се искачува кон врвот и во модниот свет откако јасно дека веќе ја освои beauty и дустријата со своите makeup колекции.

 Кајли овој пат се проба и како дизајнерна очила за сонце во соработка со познатата австралиска компанија Quay.

Таа дизајнира четири модели на очила за сонце кои ќе бидат дел од новата лимитирана колекција The Quay x Kylie која се очекува да биде пуштена во продажба на 11 Јули идниот месец. За спеијалната кампања секако таа се најде и во улога на промотерско лице па заедно со брендот ја изработи мини фотосесија.

Прегледи:
235
Објавено на:
29.06.2017