Категории

Како да направите божествени локни – Трикови од девојката со најубава коса на светот

(ВИДЕО) Негин Мирсалехи е една од најпопуларните модни блогерки на денешницата а воедно и важи за кралица на локните. Благодарение на мајката природа која и дала прекрасна долга и бујна коса таа секогаш инспирира со своите видео туторијали за правење на волуменозни божествени локни. Овој пат таа сподели уште една тајна како да постигнете изглед како од фризерски салон.

 

Прегледи:
1414
Објавено на:
31.12.2020