Категории

Како да носите леопард принт оваа есен? (ФОТО)

Леопард принтот повторно во мода. Веќе неколку есенски сезони по ред тој е модна класика и се навикнавме да го гледаме и во есенско/зимските колекции на модните куќи па според тоа логично е и оваа есен дизајнерите да не заборават на него.

Бидете храбри и испробајте го оваа есен, еве како тоа го прават познатите модни следбенички и препуштете и се на инспирацијата да ве води.

Прегледи:
414
Објавено на:
07.09.2019