Како да носите ролка и да изгледате шик

Ролката е дефинитивно ѕвезда на студената сезона. Таа се вклопува во секој outfit, здолниште, панталони, фармерки, фустан. Таа изгледа класично и женствено во исто време.

Факт е дека секоја дама треба да поседува ролка во црна боја, но можете да експериментирате со различни бои и модели, во секој случај бидете сигурни дека ролките ќе ви бидат секогаш при рака во секоја комбинација.
Коментари

[fbcomments]