Како изгледа Кајли Џенер по породувањето? Разголена и со сина коса се појави на Коачела

Младата мајка зема мала пауза од мајчинството и се појави на фестивалот Коачела. 

Во кроп топ, нашминкана и со нова боја на коса младата реалити ѕвезда се забавува на најголемиот и најпопуларен фестивал. Своите инстаграм следачи ги „почести“ со фотографии на кои се пофали со нејзината добра форма и со сината коса.

 
Коментари

коментари