Како изгледаа познатите личности на доделувањето на МТВ наградите? (ФОТО)

Некои модни комбинации се на границата да добриот вкус. Овогодинешното доделување на МТВ наградите кое се одржа во Севиља е прогласено за најлошо кога станува збор за модата. Многу познати дами ги разочараа критичарите, но и фановите.

На црвениот тепих владееше кич и невкус до таа мера што навистина беше тешко да се издвојат неколку добро облечени. Можеше да се види сѐ, од стајлинзи кои повеќе личеа на костими за маскенбал до голотија. Погледнете ги фотографиите и пресудете сами!
Коментари

[fbcomments]