Како изгледаа регионалните ѕвезди на вчерашното доделување на „MAC“ наградите

Белградската арена Штарк, вчеравечер беше домаќин на бројни регионални ѕвезди на доделувањето на првите регионални музички признанија Music Award Ceremony (MAC).

Пред самиот почеток на свечената церемонија, на црвениот тепих прошетале речиси 200 ВИП гости меѓу кои и нашата пејачка Каролина Гочева, како и Жељко Јоксимовиќ, Емина Јаховиќ, Јелена Розга, Сергеј Четковиќ, Наташа Беквалац, Марија Шерифовиќ и многу други. Погледнете како изгледаа на црвениот тепих!Коментари

коментари