Категории

Како треба да изгледа деловна дама – АМАЛ КЛУНИ повторно одржа модна лекција

Елегантна, женствена и модерна – познатата адвокатка никогаш не разочарува со своите модни избори

Иако најчесто успева да ги избегне њујоршките папараци, во последно време тие успеаа да ги забележат нејзините секојдневни деловни модни комбинации. Познатата адвокатка, секако повторно ги воодушеви сите модни вљубеници – за неколку дена беше уловена во неколку извонредни изгледи со кои покажа како треба да се носи една вистинска деловна жена.