Како трендсетерките го носат најголемиот моден тренд

Ова е трендот кој оваа година беше најзастапен помеѓу трендсетерките. Фустанот во стил на ноќница од сатен или кадифе тие го комбинираа со бела блуза, давајќи елегантно спортски изглед. Овој тренд кој беше најзастапен во летниот период доби и своја модификација во зимската сезона така што трендсетерките ги заменија сатенскиот материјал со кадифе. Погледнете ја галерија со стајлинзи и како тие го носат..
Коментари

[fbcomments]