Какви фармерки ќе се носат оваа сезона? (ФОТО)

Џинсот го обожуваме во сите изданија, а потрагата по совршен пар фармерки никогаш нема да ни здодее. Сепак, оваа сезона се истакнуваат неколку модели кои совршено прилегаат на женската фигура.
Коментари

[fbcomments]