Каролина во совршена модна комбинација се најде во шпанското издание на „Ел“

Нашата најпозната пејачка, Каролина Гочева уште еднаш докажа дека е вистинска модна икона. Покрај извондредните вокални способности, секогаш воодушевува и со својот стил, а овој пат тоа е причината поради која се најде во шпанското издание на престижниот магазин „Ел“. Зеленото сако и панталони на „Манго“ на Каролина изгледаат совршено.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on


Оригиналната објава може да ја погледнете ТУКА.
Коментари

[fbcomments]