Категории

ФОТО: Катерина Ивановска топлес и со минијатурни танга-бикини

Атрактивната македонска манекенка со светска слава, Катарина Ивановска, објави фотографија на својот профил на „Инстаграм“ на која позира во топлес издание и танга – бикини.

Фотографијата е направена во Бразил каде моментално се наоѓа Ивановска и ужива на една од најпознатите плажи Лиха Гранде – Ангра Дос Реис.

Прегледи:
771
Објавено на:
31.01.2016