Категории

Каубојските чизми водечки тренд оваа есен – Кул начини како да ги носите

Есенската модна прогноза соопштува дека каубојските чизми ќе бидат помеѓу главните трендови оваа сезона

Изминатите неколку сезони, каубојските чизми ја освоија модната сцена. Без оглед на бојата и моделот, тие се главната ѕвезда во есенските комбинации. Можете да ги комбинирате со макси фустани и здолништа и фармерки.
Еве на кој начин ги носат трендсетерките оваа есен..

Прегледи:
126
Објавено на:
23.09.2020