Ќе ги обожавате: Оваа сезона – моден тренд се вакви панталони!

Што е толку посебно во моделот на патналони кој ги освои сите светски трендсетерки?

Овој модел е омилен меѓу трендовите на сезона, а причината е што освои ваква популарност е тоа што е погоден за секоја фигура и одлично се вклопува во дневни и вечерни комбинации.  Може да се најде во секаков материјал, а го нудат и многу големи светски модни куќи како што се Гучи, Мајкл Корс и Валентино.

Еве неколку модели, па вие одлучете.
Коментари

[fbcomments]