Категории

Ќе ви затрепери срцето – Емотивна божиќна реклама на Кока Кола за 2020

(ВИДЕО) Кога се во прашање божиќните реклами, Кока Кола секогаш умее да ни ги допре срцата на вистински начин. Така и оваа година не потфрли да создаде видео кое испраќа силна порака.

Кока Кола секогаш обрнува особено внимание кога се во прашање божиќните реклами со оглед на тоа што ова е омилениот празник на луѓето ширум светот и период кој го поминуваат со своите сакани и најблиски. Оваа година компанијата подготви специјално видео за кое сме сигурни дека нема да остави никого рамнодушен.

Прегледи:
1167
Објавено на:
10.11.2020