Категории

Кендал Џенер и Бела Хадид топлес и во танги уживале на рајските Бахами

Често можеме да ги видиме како блескаат во модни изданија, но сега блескаат на друг начин. 

Двете познати топ модели се потсетија на некои денови кога носеле помалку облека. Кендал прво сподели фотографија со Бела и другарки како лежерно позираат на покрај синиот океан. Тука не заврши се.

Неколку часа подоцна и Бела добила идеја и таа да сподели нешто. Па така, со јавноста сподели фотографија од неа и Кендал, со уште две другарки како трчаат накај океанот, со горниот дел од бикините во рака.

На сликата додала „Woke up missing this pureeee love“, секако дека на секој би му недостигал овој рај, но и вакви забавни моменти со другарките.

Инаку ова се фотографии од роденденското патување есента, по повод 21-от роденден на Хејли Болдвин.

 

Прегледи:
315
Објавено на:
18.03.2018