Категории

Кендал Џенер во неодолива еднобојна црвена комбинација

Супермоделот Кендал Џенер знае како се носи еднобојна црвена комбинација, а тоа секако го докажа со изборот на овој необичен црвен комплет.

За ручек во Париз одбрала црвена јакна и панталони од британскиот моден бренд Marques’Almeida, а комбинацијата ја надополнила со класична црна Longchamp торба и црни Yeezy чизми.