Категории

Кендал Џенер знае како да носи тоалета која само малку и препушта на имагинацијата (ФОТО)

Новата амбасадорка на брендот Longchamp, Кендал Џенер сосема очекувано се појави на одбележувањето на 70. јубилеј во Париз. Забавата за прославата на јубилејот се одвивала во Опера Гарниер, а 22-годишната манекенка се облекла сосема соодветно за свечената пригода.

Прекрасниот долг црн фустан на неа изгледа префинето и свечено. Проѕирниот материјал во потполност ги открива нејзините гради. Бидејќи за вкусовите не се зборува, оставаме на вас да ги погледнете фотографиите и сами да донесете заклучок за нејзиниот моден избор.