Царица: Најглупавите твитови на Ким Кардашијан испеани во песна(видео)

Шармантната Бети Милдер ги состави твитовите на популарната старлета во еден, а судејќи по реакцијата на публиката, станува збор за апсолутен хит.

Бети признава дека е луда по семејството Кардашијан, па дури и една нејзина кокошка го носи името на госпоѓа Ким Кардашијан.

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=OWWoQpZjTNQ[/tube]
Коментари

коментари