Категории

Ким Кардашијан ги ископирала СИТЕ изданија на Наоми Кемпбел од 90-тите. На која и стојат подобро? (ФОТО)

Изгледа дека познатата старлета повеќе нема идеи, па решила да побара инспирација во стилот на Наоми Кемпбел.

Кога некој менува толку многу облеки и комбинации на неделно ниво како Ким Кардашијан, лесно е да останете без идеја. Според последните модни изданија можеме да заклучиме дека и се допаѓаат моделите кои ги носеше во 90-тите години од минатиот век супермоделот Наоми Кемпбел.

Според вашиот вкус, на која од нив и прилегаат подобро?

Версаче

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diet Prada ™ (@diet_prada) on