Категории

Ким Кардашијан во сребрено бикини изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Откако ја доведе својата линија до совршенство, Ким Кардашијан постојано ги воодушевува своите фанови со нови фотографии. Овој пат таа е фотографирана со својата пријателка, на плажа на Флорида. Погледнете како изгледа во минијатурно сребрено бикини.