Ким овој пат ја “погоди” креацијата (фото)

На забавата организирана по повод доделувањето на модните награди во Лос Анџелес, Ким Кардашијан се појави во тесен светкав фустан со кој ги остави присутните без здив.

Триесет и петгодишната сопруга на раперот и креатор Канје Вест навистина зрачеше вечерта, а сите присутни можеа да се уверат дека тазе мајката успеала да се ослободи од вишокот килограми што ги накалеми за време на бременоста со второто дете.

 kim-3 kim-4
Коментари

[fbcomments]