Категории

Кога сопругот Кание ја слика Ким Кардашијан, тоа изгледа вака: Во кревет и без градник!

Ким Кардашијан и Кание Вест се венчаа пред четири години, а заедно имаат три деца. Ким позирајќи пред својот сопруг точно знае како да ги воодушеви следбениците на Инстаграм.

Ријалити ѕвездата по низа разголени фотографии, поделила уште една и тоа од креветот без градник, позирајќи за својот сопруг Кание Вест. Слична фотографија објавила и на својата интернет страница.

HAPPY SUNDAY 📷 KANYE

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Претходно објавила една на која таа и Кание се бакнуваат. Тие се венчаа во Италија пред 4 години, а заедно имаат три деца. Четиригодишната Норт, двогодишниот син Сеинт и четиримесечната Чикаго која ја роди сурогат мајка.

Прегледи:
299
Објавено на:
23.04.2018