Категории

Кога температурите ќе паднат: Ова се најтоплите и најмодерни чизми оваа сезона

Овој модел на чизми се апсолутниот хит оваа зима

Кога ќе падне снег и температурите ќе почнат да се движат под нулата, удобноста станува приоритет. Чизмите кои ќе ве топлат се задолжителни, а уште подобро е ако изгледаат убаво.

Оваа сезона хит тренд се гломазните чизми наречени ‘комбат’ чизми, и оние попознати како мартинки.
Доколку сакате да ги исполните сите модни критериуми, морате да поседувате барем еден пар од овој модел. Модните фанатички не им одолеаа па ги носат во секоја прилика. Со елегантни фустани, здолништа, и кежуал изданија.
Она што е најважно е што изгледаат одлично во било каква комбинација и се супер удобни и топли.

Прегледи:
263
Објавено на:
06.01.2020