Категории

Кога Викторија сикрет ги честита празниците: Реклама која ќе ја разгори вашата фантазија (видео)

Најпознатиот бренд за долна облека, Викторија сикрет ја објави празничната реклама.

Во новото видео со песната „Santa Baby” се појавуваат Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Лили Елдриџ како и останатите кои носат крила и долна облека со свечени понуди од Викторија сикрет.

Во сосема празнично расположение, со бела долна облека, со снегулки, мраз и елка, девојките ги доловија празниците кои доаѓаат. Рекламата започнува со Адријана Лима, а потоа и се придружуваат и останатите ангели од Викторија сикрет.

Не се сомневаме дека снимката ќе ја погледнете во еден здив.