Категории

Кои модели на капи се во мода оваа зима?

Омилениот моден аксесоар без кој не можеме да ја замислиме зимата

Во текот на студените зимски денови, на вашата глава и е потребна топлина а исто така и особена нега на вашата коса. Сето тоа може да ви го овозможи овој супер моден аксесоар. Денес модните брендови нудат модели за сечиј стил и вкус, па така е многу лесно да си го пронајдете идеалниот за себе кој ќе се вклопи во вашиот секојдневен стил.

Волнените капи се ултамитвен must have секоја зима, а за уште по шик изглед, тука се беретки и шеширите од чоја. Не само што топлат, туку и го прават вашиот стајлинг по впечатлив и модерен.

           

 

Прегледи:
288
Објавено на:
23.12.2021