Кој би рекол дека има 50 години? Џулија Робертс изгледа совршено на црвениот тепих! (ФОТО)

Џулија Робертс се појавила на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто, каде што ги засенила останатите.

Актерката која е позната по многубројните улоги како што се „Убава жена“, „Нотинг Хил“, „Јади, моли се, сакај“, насмеана прошетала по црвениот тепих во црна тоалета. Својата фигура ја истакнала во овој тесен фустан, а со обзир на тоа дека има 50 години, никој не можел да поверува колку убаво изгледа.

 
Коментари

[fbcomments]