Колку моќно изгледа: Никол Кидман во фустан што и прилега на секоја фигура! (ФОТО)

Вака се носи најпопуларниот тренд во моментов

Сакоата и костумите се многу модерни оваа есен. Сè што е инспирирано од ова класично парче е апсолутен хит. Ако бирате облека за некој важен настан, модел како овој што го носи Никол Кидман е полн погодок.

Во овој крој ќе изгледате многу моќно и во исто време многу женствено, затоа што ги истакнува сите облини, додека главниот акцент е на нозете. Црната боја асоцира на класика и елеганција и со неа никогаш нема да погрешите.

Високи потпетици со сребрени детали и ѓердан во иста боја совршено одговараат на оваа комбинација.
Коментари

[fbcomments]