Комбинирајте џинс и кожна јакна како познатите личности (ФОТО)

Научете како да ги комбинирате овие две едноставни парчиња, а сепак да изгледате поинаку, модерно и интересно. Џинс моделите со сигурност никогаш нема да излезат од мода, како и кожната јакна, па затоа инвестирајте во нив.

Познатите дами кога не се облечени во најскапите тоалети, обожаваат да прошетаат по улиците во своето кежуал издание, а тоа секако подразбира тексас во комбинација со убава црна јакна.

Доколку ви треба инспирација како да ги искомбинирате, погледнете како го прават тоа познатите дами и преземете ги најдобите идеи.

 

 
Коментари

[fbcomments]